Friday 23 March 2018


Tagi
fototapety meble podłoga ocean przyjecie aktywność fizyczna hotel reklama. wiatrowskaz wczasy remonty posesja pomniki z granitu deski

Jakie drewno na podłogę?

Jakie drewno na podłogę?

Data Dodania: 2013-12-03

Coraz  częściej w naszych mieszkaniach i domach zaczynają być widoczne podłogi drewniane. Nie jest to absolutnie żadne odkrycie gdyż tego rodzaju podłogi były stosowane już od bardzo dawna. Był wprawdzie okres w którym inwestorzy odeszli od podłóg drewnianych ale w tej chwili stały się one niezwykle popularne.

Podłogi drewniane nie tylko ładnie i efektownie się prezentują, ale są również bardzo odporne na działanie wielu czynników a przede wszystkim są zdrowe. Jest wiele powodów by móc powiedzieć o takich podłogach, że są one bardzo zdrowe.  Na pewno do najważniejszych należy to, że drewno oddycha dzięki czemu mamy zapewnioną regulacje mikroklimatu. Oprócz tego jonizuje powietrze, nie przyciąga kurzu i nie elektryzuje się. co na pewno jest dobroczynne dla osób  cierpiących na alergie. Na pewno też drewno może zagwarantować nam zarówno izolacje termiczna jak i akustyczną. Na pewno każdy słyszał o czymś takim jak „ciepła podłoga” co właśnie odnosi się do podłogi wykonanej z drewnianych desek.

Decydując się na podłogi z drewna bardzo często trudno jest się zdecydować jaki gatunek drewna jest w takim przypadku najbardziej odpowiedni. Na pewno najlepiej byłoby wybrać ten najbardziej odporny. Jednakże możemy też zrobić w ten sposób, że do pomieszczeń w których raczej nie chodzi się za dużo takich jak na przykład sypialnia możemy zdecydować się na drewno miększe, takie jak na przykład brzoza lub sosna. Jeśli zaś chodzi o pomieszczenia często użytkowane, to tutaj oczywiście musi być drewno odpowiednio twarde czyli najlepiej jeśli  byłby to dąb.
Taki Artykułu

--dom -- mieszkanie -- podłoga -- drewno -- deski -- zdrowie.


© 2012 takapunaworlds
All rights reserved.
Email: admin@takapunaworlds.org