Saturday 19 January 2019


Tagi
prace wykonczeniowe dolny Śląsk mieszkanie panele. mauritius. malowanie alpinistyczne deski meble wycieczki zabezpieczenie podłoga zdrowie. miejsca nurkowe apartamenty wesele

Nowy wynalazek z Finlandii

Nowy wynalazek z Finlandii

Data Dodania: 2013-04-05

Coraz większą popularnością na całym świecie zaczyna cieszyć się gym stick, który jest nową, doskonałą i uniwersalną  formą aktywności ruchowej nadającą się do różnych grup wiekowych oraz dla ludzi o różnym stopniu zaawansowania.

Przybór ten jest wynalazkiem rodem z Finlandii. Tam właśnie rozpoczęto jego tworzenie mając na uwadze dwie koncepcje ćwiczeń z dwoma przyborami. Chodzi tu mianowicie o laskę gimnastyczną oraz dwa gumowe pasy do ćwiczeń fizycznych. Połączenie tych dwóch przyborów dało rewelacyjne rezultaty poprzez stworzenie przyboru bardziej skutecznego, posiadającego dużo szersze zastosowanie.

Chociaż zasadniczo gym stick powstał w celu wzmacniania mięśni, to jednak absolutnie nie przeszkadza, że może być z ;powodzeniem stosowany do poprawy ruchomości w stawach, równowagi oraz koordynacji ruchowej. Dzięki temu przyborowi możemy wszystkie te elementy z powodzeniem kształtować jednocześnie.

Dzięki ćwiczeniom z tym przyborem bardzo wiele zyskujemy. Trening z nim ma ogromny wpływ na;

- stabilizację

- wytrzymałość mięśniową i siłę

-  sprawność i wytrzymałość sercowo-naczyniową

- równowagę, gibkość i ordynacje ruchową

- moc

- antropometrię czyli inaczej spalanie tłuszczu.

Reasumując możemy powiedzieć, że obecnie na topie jest aktywność fizyczna połączona z dobrą zabawą i wysiłkiem nastawionym na konkretne efekty. Bez wątpienia  ćwiczenia z tym przyborem jak najbardziej do takiej formy aktywności się przyczyniają i są tak ich formą, że każdy z powodzeniem może je wykonywać samodzielnie w domu bez  instruktora.
Taki Artykułu

--trening -- przybór -- aktywność fizyczna --


© 2012 takapunaworlds
All rights reserved.
Email: admin@takapunaworlds.org