Sunday 18 August 2019


Tagi
wyroby gumowe tapicerka skórzana nocleg. dom ocean wyspa bora bora panele. chirurgia onkologiczna. projektowanie wnętrz atrakcje. oznaczanie aranżacja hotele uroczystość

Odkrywanie Zanzibaru

Odkrywanie Zanzibaru

Data Dodania: 2013-01-15

Z roku na roku coraz więcej osób decyduje się na wyjazd na dalekie wyspy tropikalne, chcąc poznać ten zupełnie odmienny świat. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się wyspa Zanzibar położona na Oceanie Indyjskim, na którą wyruszają osoby nie tylko kuszone wspaniałymi miejscami nurkowymi, których akurat na tym oceanie nie brakuje, ale również osoby pragnące poznać piękną kulturę i tradycję mieszkańców tej wyspy.

Wyruszając z jakimkolwiek biurem podróży na Zanzibar mapa nikomu nie będzie potrzebna, ponieważ we wszystkich hotelach na Zanzibarze, gdzie organizowane są różnego rodzaju wycieczki fakultatywne jest również przewodnik, który oprowadza  turystów po tej wspaniałej, magicznej wyspie. Będąc na Zanzibarze, każdy turysta ma okazję przekonać się jak ważna rolę odgrywają tam drzwi, które są najważniejszym elementem budynków mieszkalnych. Pełnią one obecnie rolę tylko ozdobną, ale w dawnych czasach pełniły one rolę wizytówki każdego domostwa, która świadczyła o zamożności mieszkańców danego budynku.

Zanzibar wybierany jest również przez osoby, które pragną przenieść się choć na chwilę do innego, wolnego od trosk świata, gdzie w ciszy i spokoju z dala od cywilizacji można leniuchować całymi dniami na piaszczystych, śnieżnobiałych plażach, używać do woli kąpieli w kryształowo czystych wodach oceanu i obserwować rzadko spotykane piękno natury, a w przerwie tego wyjątkowego relaksu rozkoszować się wszystkimi smakami zanzibarskiej kuchni, która jest rajem dla kulinarnych smakoszy.
Taki Artykułu

--wyspa -- ocean -- miejsca nurkowe -- wycieczki


© 2012 takapunaworlds
All rights reserved.
Email: admin@takapunaworlds.org